Önümüzdeki Günlerde Patlama Yapacak 6 Altcoin Açıklandı!

Bitcoin’in son 30 günde %34,86’lık kayda değer artışının ardından, altcoin piyasasında daha geniş bir yükseliş eğilimi görülüyor. Güçlü temellere ve umut verici teknik göstergelere sahip alternatif kripto varlıklar yatırımcıların dikkatini çekiyor. Analistler Elmaz Sabovic ve Valdrin Tahiri, yatırımcıların önümüzdeki hafta ve ay boyunca izlemesi gereken coinleri açıkladı. İşte detaylar…

Listedeki ilk altcoin: XRP

Bitcoin’in son 30 gündeki %34,86’lık etkileyici yükselişinin ardından, daha geniş kripto para piyasası da eş zamanlı bir yükseliş eğilimi yaşıyor. XRP, en yüksek piyasa değerine sahip olması ve önceki 30 gün içinde en iyi performans gösterenler arasında yer almasıyla bu haftanın seçimleri arasında öne çıkıyor. Son 24 saatteki %6,45’lik düşüşe rağmen, XRP aylık bazda %35,23’lük etkileyici bir pozitif değişim kaydetti. Üç ayın en yüksek seviyesine ulaşılması ve balina cüzdanlarının akını da dahil olmak üzere son zamanlarda çıkan olumlu haberler, gelecekte güçlü performanslar gösterme potansiyeline işaret ediyor. Son veriler itibariyle, XRP 0,65 dolardan işlem görüyor ve yatırımcılar yakın gelecekte 0,70 dolar değerinin geri kazanılmasını umuyor.

Cardano için sırada neler var?

Yılbaşından bugüne %52,20’lik bir artış ve geçen ay %53,11’lik pozitif bir değişimle Cardano (ADA) dikkatleri üzerine çekiyor. Staking ödülleri karşılığında stake edilen yerel token, ADA’nın Staking Piyasa Değerinde üçüncü en büyük konuma sahip olmasına katkıda bulunuyor. Cardano ağı, 10 Kasım itibarıyla toplam 8,43 milyar dolarlık bir stake değerine sahiptir. ADA şu anda 24 saat içinde %1,43’lük bir değişim, bir haftada %16,72’lik pozitif bir değişim ve son 30 günde %53,11’lik önemli bir artışla 0,38 dolardan fiyatlanıyor.

Polygon, güçlü performans gösteriyor

Polygon (MATIC) önemli bir fiyat artışına tanık oldu. Eylül ayındaki negatif %33’lük yılbaşından bugüne büyümeye rağmen, MATIC mevcut yılbaşından bugüne %17,80’lik bir artışla pozitif bir eğilim sergiledi. Fiyatı 0,82 dolar olan MATIC, 24 saatlik dönemde %1,22’lik pozitif bir değişim yaşadı ve 7 günlük %24,82’lik pozitif eğilimini ve 30 günlük %59,78’lik etkileyici kazancını sürdürdü. Santiment’in 9 Kasım tarihli görüşü, 0,80 dolara istikrarlı bir yükselişin ve sadece 3 hafta içinde piyasa değerinde +%54’lük bir artışın altını çizdi.

Altcoin PENDLE için iyimserlik var

PENDLE fiyatı Ağustos ayından bu yana, özellikle de son dört haftada hızlı bir artış göstererek 1,23 dolara ulaştı. Bu artış, Eylül 2021’den bu yana yerinde duran 1 dolarlık yatay direnç alanından bir kopuşa yol açtı. Özellikle, mevcut fiyatın hafta sonuna kadar korunması halinde, PENDLE şimdiye kadarki en yüksek haftalık kapanışını gerçekleştirecek. Haftalık Göreceli Güç Endeksi’ndeki (RSI) pozitif okuma ve yükseliş momentumu işaretleriyle, mevcut fiyattan %80’lik bir artışı temsil eden 2,07 dolarlık potansiyel bir hedefle daha fazla artış için iyimserlik var.

Bancor, direnç alanından ayrıldı

Mayıs 2022’den bu yana uzun süredir devam eden 0,65 dolarlık yatay direnç alanından çıkan Bancor (BNT), 0,84 dolarlık yeni bir yıllık en yüksek seviyeye ulaştı. Haftalık RSI, 50’nin üzerinde bir gösterge ile bu artışı destekliyor ve yukarı doğru hareket ederek yükseliş eğilimine işaret ediyor. Kripto para traderı HBJ trades, potansiyel olarak% 250’lik bir artışa yol açan ve bir sonraki dirence 2.70 dolara ulaşan önemli bir fiyat artışı bekliyor.

Listedeki son altcoin: Radiant Capital (RDNT)

RDNT, 15 Nisan’dan bu yana uzun vadeli azalan direnç trend çizgisini başarıyla aşarak 25 Ekim’de 0,30 dolara ulaştı. Kripto para traderı SherlockWhale, 0,5-0,618 Fib geri çekilme direnç seviyeleri arasında yer alan hedef ile en az 0,36 dolara potansiyel bir artış öngörüyor. Bu, mevcut fiyattan %25’lik bir artışı temsil ediyor. Bununla birlikte, artışın sürdürülememesi %25’lik bir düşüşe neden olabileceğinden ve trend çizgisini 0,22 dolardan doğrulayabileceğinden dikkatli olunması tavsiye edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x