İstanbul’da yağış ve fırtına! Ağaç otomobilin üzerine devrildi, İETT otobüsünü su bastı

İstanbul‘da etkisini gösteren şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle Bakırköy’de ağaç park halindeki otomobilin üzerine devrildi. Küçükçekmece’de bir İETT otobüsünü su bastığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

AĞAÇ OTOMOBİLİN ÜZERİNE DEVRİLDİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarısının ardından İstanbul’da sabah saatlerinde başlayan yağmur ve fırtına kent genelinde etkisini sürdürüyor. Bakırköy’de fırtına nedeniyle ağaç otomobilin üzerine devrildi. Olayda şans eseri yaralanan olmazken, devrilen ağaç itfaiye ekipleri tarafından kaldırıldı.

TRAFİK DURMA NOKTASINA GELDİ

Hafta sonunu dışarıda değerlendiren vatandaşlar ise yağmur ve fırtınanın etkisi ile güçlükle yürüdü. Yağışlı hava akşam saatlerinde trafik yoğunluğuna yol açtı.

İETT OTOBÜSÜNÜ SU BASTI

Küçükçekmece’de bir İETT otobüsünü su bastı. Yolcuların ayakta dahi durmakta zorlandığı ve yolculuğun çilede döndüğü o anlar yine otobüs içerisinde bulunan bir yolcu tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Görüntülerde otobüsün içerisinde su nedeniyle yolcuların dizlerini koltukların üzerine koyduğu, bazı yolcuların ise demirlere tutunarak yolculuk yapmak zorunda kaldığı görüldü.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x